Pokój Cichej Obsługi Studenta

Na Wydziale Prawa i Administracji UŁ jest już dostępny Pokój Cichej Obsługi Studenta.

Zależy nam na tym, aby każda osoba studiująca na WPiA UŁ czuła się komfortowo i znalazła wsparcie, zwłaszcza w sytuacjach, gdy wymaga to większej delikatności. Dlatego utworzyliśmy specjalne miejsce, w którym osoby ze szczególnymi potrzebami mogą skorzystać z dyskretnej obsługi, gdy chcą załatwić ważne sprawy w Dziale Obsługi Studenta.
Jeśli chcielibyście umówić się na spotkanie z pracownikami, możecie to zrobić poprzez kontakt mailowy. Jesteśmy, aby zapewnić Wam wsparcie, jakiego potrzebujecie.
Dążymy do tego, aby każdy student mógł skupić się na nauce, mając pewność, że istnieją miejsca i środki, które ułatwią mu życie na naszym wydziale. Razem tworzymy wspólnotę, w której każdy liczy się i ma szansę na rozwój!

Adresy mailowe pracowników dostępne są na stronie Działu Obsługi Studenta.

Zachęcamy Was również do zapoznania się z naszą stroną poświęconą szeroko rozumianej dostępności na naszym wydziale dostępną pod adresem wpia.uni.lodz.pl/wsparcie-dostepnosc.