Rozprawa dr Joanny Kaźmierczak wyróżniona w konkursie im. prof. Z. Radwańskiego

Praca doktorska dr Joanny Kaźmierczak pod tytułem "Odpowiedzialność za szkodę planistyczną", obroniona w 2023 roku, została wyróżniona w VIII edycji konkursu im. prof. Z. Radwańskiego i zostanie opublikowana w serii Monografie Prawnicze Wydawnictwa C. H. Beck.

Praca doktorska naszej absolwentki, dr Joanny Kaźmierczak pod tytułem "Odpowiedzialność za szkodę planistyczną", obroniona w 2023 roku, została wyróżniona w VIII edycji konkursu im. prof. Z. Radwańskiego i zostanie opublikowana w serii Monografie Prawnicze Wydawnictwa C. H. Beck.

Dr Joanny Kaźmierczak w 2019 roku dr Kaźmierczak zdobyła finansowanie płatnego wyjazdu naukowego na Uniwersytet Oksfordzki w ramach programu NAWA, co przyczyniło się do powstania rozprawy doktorskiej;

Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla tej rozprawy doktorskiej, została ona wyróżniona również w konkursie na najlepszą rozprawę doktorską im. Profesora Michała Kuleszy, organizowanym przez czasopismo "Samorząd Terytorialny".

Ponadto, w ramach grantu PRELUDIUM 18 z Narodowego Centrum Nauki, pani dr Kaźmierczak uzyskała finansowanie dwóch wyjazdów naukowych na następujące uniwersytety: Ludwig-Maximilians-Universität München i Uniwersytet Paris 1 Panthéon-Sorbonne.

Serdecznie gratulujemy!