ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Życzenia świąteczne dla Społeczności WPiA UŁ.

Drodzy Studenci, Absolwenci oraz Pracownicy Wydziału Prawa i Administracji,

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, które niosą ze sobą radość, spokój i nadzieję. Chciałabym skorzystać z tej okazji, aby złożyć Państwu serdeczne życzenia w imieniu Kolegium Dziekańskiego naszego Wydziału.

W tym wyjątkowym okresie, pełnym ciepła i wzajemnej życzliwości, pragnę życzyć Państwu, abyście mogli spędzić te chwile w gronie najbliższych, otoczeni miłością i wsparciem oraz odetchnąć od codziennych spraw.
Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie dla nas wszystkich czasem nowych wyzwań, sukcesów i satysfakcji z osiągnięć. Niech przyniesie nam inspirację do nauki i rozwoju oraz siłę do pokonywania wszelkich trudności. Życzę Państwu, abyście realizowali swoje marzenia, rozwijali swoje pasje i zdobywali nowe umiejętności.

Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie, trud i determinację, jaką wkładacie w rozwój naszego Wydziału.

Życzę Państwu również zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UŁ
dr hab. Monika Bogucka-Felczak, prof. UŁ