Rektor UŁ wręczyła nagrody i wyróżnienia pracownikom WPiA UŁ

Podczas grudniowej Rady Wydziału Pani Rektor, prof. dr hab. Elżbieta Żądzińska wręczyła nagrody i wyróżnienia naszym pracownikom. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ PIERWSZEGO STOPNIA ZA DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACYJNĄ otrzymali:

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ DRUGIEGO STOPNIA ZA DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACYJNĄ otrzymała dr hab. Aldona Nawój-Śleszyński, prof. UŁ.

NAGRODĘ I STOPNIA ZESPOŁOWĄ ZA OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE otrzymali:

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ I STOPNIA ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE otrzymali:

• prof. dr hab. Monika Namysłowska za książkę pt. "Zwalczanie nieuczciwych praktyk handlowych między przedsiębiorcami w prawie Unii Europejskiej. W poszukiwaniu modelu ochrony", Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska, Warszawa 2022 r.
  • prof. dr hab. Tomasz Tulejski za cykl publikacji pt. "W poszukiwaniu źródeł atlantyckiej tożsamości konstytucyjnej". Cykl obejmuje 11 publikacji monotematycznych, w tym jedna monografia we współautorstwie.
  • dr hab. Aneta Tyc, prof. UŁ za książkę pt. "Global Trade, Labour Rights and International Law. A Multilevel Approach", Wydawnictwo Routledge, Abingdon 2021 r. Monografia habilitacyjna.

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ II STOPNIA ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE otrzymali:

• dr Wojciech Robaczyński, prof. UŁ za cykl publikacji poświęcony cywilnoprawnym aspektom współczesnego obrotu z udziałem podmiotów sektora publicznego. Cykl obejmuje 8 publikacji monotematycznych.
  • dr hab. Dariusz Strzelec, prof. UŁ za cykl publikacji pt. "Wybrane problemy stosowania procedury podatkowej w orzecznictwie sądów administracyjnych". Cykl obejmuje 14 publikacji monotematycznych.
  • dr Konrad Tadajczyk za cykl publikacji    pt. "Akta prawne cesarza Hadriana dla miast greckich". Cykl obejmuje 6 publikacji monotematycznych.

NAGRODĘ INDYWIDUALNĄ III STOPNIA ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE otrzymał dr hab. Marek Tracz-Tryniecki, prof. UŁ za książkę pt. "Poparcie wolności. Andrzej Maksymilian Fredro", Wydawnictwo Sejmowe, Warszawa 2022 r.

LISTY GRATULACYJNE ZA ISTOTNY WKŁAD W EWALUACJĘ JAKOŚCI DZIALANOŚCI NAUKOWEJ W UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM W LATACH 2017-2021 otrzymali: