Dr hab. Joanna Wegner profesorem

Dr hab. Joanna Wegner otrzymała tytuł profesora.

Dr hab. Joanna Wegner postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 11 grudnia 2023 r. otrzymała tytuł profesora nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.

Prof. dr hab. Joanna Wegner

Profesor nauk prawnych, profesor Uniwersytetu Łódzkiego, pracownik Zakładu Komparatystyki Postępowania Administracyjnego w Instytucie Badań Prawnoporównawczych i Interdyscyplinarnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego; sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego; członek działającego w latach 2012–2016 zespołu eksperckiego do spraw reformy prawa o postępowaniu administracyjnym.

Autorka licznych publikacji naukowych, w tym książek "Skuteczność unijnego prawa administracyjnego na przykładzie ochrony weterynaryjnej" oraz "Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną".

Zdjęcie: Archiwum prof. Joanny Wegner